Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

O NÁSFirma President Electronics Ostrava byla založena v r.1992. Ihned od počátku se zabývala telekomunikační a radiokomunikační technikou. Nosným programem byl a zůstává prodej občanských a profesionálních radiostanic. Firma preferuje od počátku své existence kvalitu výrobků a dodávaných služeb. Tomu odpovídá i prodávaný sortiment a nabízené kvalitní servisní zázemí. Z občanských radiostanic nabízí vždy to nejlepší na světovém trhu.

Od svého založení proto dováží do České republiky CB radiostanice a příslušenství světově uznávaného výrobce a producenta francouzské firmy Groupe President Electronics(dříve President Electronics Europe). Od roku 1995 spolupracuje přímo s francouzskou firmou President, je garantem této značky v ČR a autorizovaným dovozcem radiostanic a ostatních výrobků President pro ČR a Slovensko. Má vybudovanou celostátní síť dealerů a je držitelem všech homologací a atestů produktů francouzské firmy Groupe President Electronics. Od roku 2011 firma President Electronics Ostrava mění název na  President Electronics Czech s.r.o.

Od roku 2015 se společnost President Electronics Czech s.r.o. stává dceřinou společností francouzské firmy Groupe President Electronics a je výhradním distributorem výrobků President pro Českou a Slovenskou republiku.

 

 

 


1978 - 2018

 

Groupe President Electronics